מדיד תאוצה וכבלים

0
363
מדיד תאוצה וכבלים

איך לבחור נכון?

מדיד תאוצה וכבלים מהווה למעשה סוג של חיישן אשר נועד עבור מדידה של תאוצה קוויות.
מדיד התאוצה נחשב ככלי שימושי עבור מפעלים וחברות במגוון רחב של ענפים בתעשייה.
הודות לטכנולוגיות מתקדמות, כלי זה יכול לספק כיום לא מעט מידע כמו: גודל, כיוון ווקטור
של התאוצה בציר הנבדק.

דגשים חשובים בבחירת מדיד תאוצה וכבלים

בהליך בחירת מדיד תאוצה וכבלים ההמלצה היא לשים דגש על מספר פרמטרים שהינם בעלי
השפעה על איכות הבחירה ובין היתר: הטכנולוגיה עליה מתבססת פעולת המדיד
(מוליכות פייזואלקטרית, מד פייזואלקטרי, או קיבוליות משתנה).
דגש נוסף עליו חשוב לשים דגש הוא המטרה, כלומר סוג המדידה אותה מבקשים לבצע באמצעות
המכשיר – המדידה יכולה להיות מדידת רטט, מדידת תנועה, מדידת זעזוע ומדידות רטט בתדר נמוך במיוחד. תגובת התדר המבוקשת, תהווה פרמטר נוסף אליו חשוב לשים דגש במהלך הבחירה. והפרמטר האחרון נוגע לשאלה מהו מספר הצירים אותם מבקשים למדוד באמצעות המדיד.
למעשה, הגדרה מקדימה של מלוא הצרכים מהמדיד והבנה מעמיקה של השימושים עבורם הוא מיועד, יכולים להתוות את הדרך לבחירה הנכונה – ומכיוון שהיצע האפשרויות הינו גדול יחסית, כדאי לשים דגש על כל פרט שכזה.

מדיד תאוצה וכבלים – חשיבות האיכות

מעבר לתכונות והמאפיינים השונים של מדידי תאוצה – אשר כיום, בעידן האינטרנט, ניתן לקבל את כל המידע לגביהם דרך האתר של החברה ממנה מבצעים את ההזמנה. יש להקפיד ולשים דגש על פרמטר נוסף והוא איכות המוצר (המדיד), הפרמטר הזה יכול להיות מושפע במידה רבה במותג אשר עומד מאחוריו – אם נחזור רגע לעובדה שאנו חיים בעידן האינטרנט, אזי שבהליך פשוט ומהיר ניתן למעשה לקבל את כל הפרטים והמידע הרלוונטיים על אותו המותג – מה שיאפשר להבטיח שאכן מדובר בחברה מקצועית ומנוסה שהינה בעלת ניסיון בייצור של מדידים ואשר מקפידה לעשות בשימוש בטכנולוגיות החדשניות והמתקדמות ביותר עבור אותה המטרה.

אם אתם מחפשים אחר מדיד תאוצה וכבלים ומעוניינים להבטיח שהוא אכן ערוך לספק מענה על מלוא הצרכים, באפשרותכם "ללכת על בטוח" וליצור קשר כבר עכשיו עם חברת עידן הנדסת בדיקות סביבה. החברה המקצועית והמנוסה, מתמחה באפיון ושיווק של מרעדים ומוצרים נוספים מבית המותגים המובילים בעולם – ומעניקה גם שירותי תיקון ותחזוקה.
הצוות האדיב של החברה ההנדסית, מורכב מאנשי מקצוע מנוסים, אשר ידאגו לשמוע את מלוא הדרישות והצרכים ולהתאים את המוצרים האיכותיים והמתאימים ביותר.

LEAVE A REPLY