צילומי ניו בורן

0
387
צילומי ניו בורן

צילומי ניו בורן הם צילום תינוקות שרק נולדו. זו חגיגה של אושר וחוויה מרגשת מאין כמותה.תינוק חדש הצטרף למשפחה, זוג הפך למשפחה, משפחה התרחבה. ואת האושר הזה כדאי להנציח. באווירה נעימה ושקטה ובקצב נינוח. התינוק החדש יצולם במגוון סטים של בגדים. אפשר לצלם בסגנון קלאסי בשחור לבן המשקף את היופי הפשוט שבמשפחה. ולשלבו עם צילומים בסטים צבעוניים יחד באביזרים שונים ומיוחדים. התוצאה היא מתוקה ומקסימה מאין כמותה. אתם מוזמנים לקרוא על כך במאמר שלפניכם. 

מה צריך לדעת על צילומי ניו בורן?

צילומי ניו בורן הם צילומים אמנותיים הכוללים תפאורה ותאורה מיוחדות. הם משלבים תלבושות ואווירה ויוצרים פנטזיה מהממת שתישאר כמזכרת מימיו הראשונים של התינוק לכל החיים. הורים רבים רוצים שההתרגשות של לידת תינוק קטן תלווה אותם עוד ימים רבים.

מתי ניתן לבצע צילומי ניו בורן? את הצילומים ניתן לעשות עד גיל חודש, אך עדיף בין היום ה-5 לגיל שבועיים.

ימים אלו מהווים חלון הזדמנויות בו ניתן לצלם את התינוק תוך כדי שינה. זהו שלב בו תינוקות ישנים עדיין שינה עמוקה וניתן לצלם תמונות מקסימות במהלכה. לצילומי בנים מומלץ להגיע כשבוע לפני הברית או כשבוע אחרי הברית.

בחיק הטבע או בסטודיו?

או אולי בכלל בבית. אם מזג האוויר יפה, צילומי ניו בורן בטבע יכולים להיות מהממים כשירוק ופריחה משמשים כרקע. רוב הצלמים יכולים גם להגיע לבית המשפחה, לאזור נוח ונעים. כמובן שגם בסטודיו ניתן לערוך צילומים, עם החלפות של תפאורה, בגדים ואביזרים שונים.

מתי מומלץ להזמין את הצילומים?

מומלץ לשריין את ההזמנה כחודש וחצי עד חודשיים לפני הלידה הצפויה. כדי לא לפספס את הזמן הנכון לצילומי התינוק, כדאי לשריין מקום. כמובן שאם יש שינוי בתאריך הלידה ניתן להתאים זאת ולהזיז.

משך זמן הצילום המומלץ הוא בין שעתיים ל-4 שעות. הסשן כולל תמונות של הרך הנולד לבדו ותמונות משפחתיות, עם ההורים והאחים. זמן רב מושקע בהרגעת התינוק כך שזו לא עבודת צילום נטו. יש להאכיל, להרדים, לסדר סטים של תפאורה, להחליף בגדים. לכן צריך לבוא עם סבלנות ולהיות רגועים.

ברוב התמונות התינוק ישן בתנוחה עוברית וכך הצילומים תופסים אותו. מסביבו יוצרים רגעים קסומים.

צילומי ניו בורן זו זכות גדולה, תיעוד ימיו הראשונים של התינוק. כל התמונות הללו מרגשות ונעשות עם אהבה גדולה ויצירתיות רבה.

LEAVE A REPLY